למה SmartPage?

מגזין לקוחות דיגיטלי… מעוצב במיוחד להגדלת ההכנסות שלך.

הפוך את עיתון הלקוחות הדיגיטלי שלך למערכת של כלים אינטראקטיביים שישדרגו את היכולות העסקיות שלך ויביאו את מערכת היחסים עם הלקוחות שלכם בחברה לרמה גבוהה יותר.

קטלוג דיגיטלי הופך מיידית כל מחשב נייד או כל אמצעי מובייל לכלי שיווקי ומכירתי אינטראקטיבי. הלקוחות שלכם יוכלו לבחור בין מוצרים שונים, להתמקד במוצרים מסוימים, לצפות במוצרים והדגמות של המוצרים, לשתף את המוצר עם משתמשים אחרים ולממש באופן מיידי אופציה של קניה או הזמנת מוצר.

יתרונות הקטלוג/עיתון הדיגיטלי

הגדלת נפח התנועה באתרכם – אתרי אינטרנט מובילים מדווחים על עלייה בכ40%% בתנועה בתוך האתר שלהם בעקבות השקת מגזין דיגיטלי.
באתרים מסוימים, מגזין דיגיטלי אחראי ל-25% מכלל הפעילות באתר.
הגדלת נפח הזמן בו המשמשים מבלים באתר שלכם – משתמשים שהגיעו לאתרכם דרך העיתון הדיגיטלי, מגדילים את זמן שהותם באתר בכ-95%%.
העצמת חוויית המשתמש והעמקת הקשר מול הלקוח – אודיו, וידיאו, סטילס ומצגות פלש הם רק חלק מהאמצעים בהם ניתן לשתף ולהרשים את לקוחות המגזין הדיגיטלי.

לרכב על גל האפליקציות –

אפליקציות ייעודיות לקטלוגים/מגזינים/עיתונים דיגיטליים אשר חושפות את המותגים הגדולים, הן אחת מקטגוריות האפליקציות החמות היום ברשת. זוהי תנועה אליה אתם רוצים להתחבר. ככל שהקטלוג הדיגיטלי שלכם עשיר יותר באפשרויות אינטראקטיביות כך גדלה כמות החשיפה באפליקציה הייעודית.
זה פשוט נראה טוב – צילומים ברזולוציות גבוהות עליהם ניתן לבצע הגדלה, זוויות צילום שונות לאותו מוצר, חיפוש חכם ומתקדם לכול הקטלוג, 1/6/12 מוצרים בדף אחד.
כלי שיווק יעיל ונוח – כל מה שתצטרכו כדי להציג את היכולות שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים זה איש מכירות מצויד בסמארטפון. בלי מצגות יקרות, בלי סרטי תדמית או פרזנטציות עמוסות או הדגמות ב-REAL TIME.
תקשורת בפלטפורמות מרובות – מגזין דיגיטלי אמור להראות טוב על כל פלטפורמה. את העיתון הדיגיטלי ניתן להתאים לפלטפורמות דיגיטליות מרובות . המגזין הדיגיטלי שלכם נראה ומתנהג מצוין על כולם.
פלטפורמה תפורה בדיוק למידה שלכם הגדלה יחד איתכם – עיתון דיגיטלי שבא לשקף את רוח החברה ומוצריה זוהי פלטפורמה שיכולה לגדול יחד איתכם. ככל שתגדלו כך ניתן להגדיל ולשדרג את העיתון/קטלוג דיגיטלי באופן הדרגתי ומבוקר.
וכן… בלי ציניות, שומרים על הסביבה – כאשר אתם מוציאים לאור מגזין בפורמט הדיגיטלי אתם עושים מעשה ירוק שמשפיע על החיים של כולנו. תחסכו בדפוס, תייצרו הכנסות גבוהות יותר מבלי לייצר טונות של נייר.

המגזינים הדיגיטליים של SmartPage
אנו ב-SmartPage יודעים כי כל התקשרות היא שותפות המלווה במחויבות ואחריות שלנו מולכם, הלקוחות.

אנו עומדים לרשות הלקוחות שלנו באספקת המוצר תוך עמידה בזמנים שהוגדרו על ידי בניית גאנט מדויק שמשמש גם אותנו וגם את הלקוחות, ככלי יעיל לניהול הפרויקט ואמצעי לבקרה תוך-כדי העבודה.
אנו לרשות הלקוחות בבקשות מיוחדות כגון: אפיון, פיתוחים וחשיפה לשדרוגי מערכת. כן, בליווי ומתן שירותים משלימים נוספים, כגון: עיצובים ודיוורים באמצעות מערכות הדיוור שלנו.
האירוח עלינו! האירוח של כלל המגזינים מתבצע על גבי השרתים שלנו המתארחים בחוות השרתים של 012 ונתונים לבדיקות הקפדניות ביותר של צוות אבטחת מידע מיומן.
צוות SmartPage מספק תמיכה 24X7 לקטלוגים של מיטב החברות, עיתונים והוצאות לאור הן ברמת התמיכה הראשונית המידיות והן במתן פתרונות מתקדמים דרך מענה התפור לצרכים של הלקוח כאשר הצורך הינו בפיתוח/תמיכה טכנית עמוקה יותר.